درباره ما

کیماگران رازطبیعت

کارخانه فرآوری گیاهان دارویی جاجرم ، اولین کارخانه در این شاخه در استان خراسان شمالی در سال ۹۰ با کسب مجوزات لازم در شهرک صنعتی جاجرم با مساحت ۱۲۴۰۰ متر مربع احداث گردید. پس از سه سال تلاش، در بهمن ۹۴ پس از احداث کارخانه در زیربنای ۱۶۰۰ متر مربع و نصب ماشین آلات لازم ، خطوط عرقیات، عصاره و پودر عصاره، اسانس و دمنوش آن به بهره برداری رسید.
به موازات احداث کارخانه مذکور در سال ۱۳۹۱ شرکت کیمیاگران راز طبیعت مجوز گرفت و درمرکز رشد فن آوری کشاورزی مشهد فعالیت خود را در زمینه فرمولاسیون داروهای گیاهی و فرآورده های بهداشتی و آرایشی شروع نمود که درمدت زمان بیش از سه سال ۴۵ نوع محصول ( ۲۲نوع کرم، شش نوع ژل، سه نوع شامپو و ۱۴ نوع قرص گیاهی) را فرموله و تولید نمود که در حال حاضر در ظرفیت نیمه صنعتی در حال تولید در فاز ۲ کارخانه راز طبیعت می باشند.
فاز ۱ واحد صنعتی رازطبیعت دارای خطوط تولید فرآورده های گیاهان دارویی همچون عرقیات، اسانس و عصاره می باشد که ظرفیت تولید این بخش حدودا ۵۰۰ تن عرقیات، ۳۰۰ تن عصاره و ۳ تن اسانس در سال می باشد که در مجموع تولید کننده بیش از ۵۰ نوع عرقیات ترکیبی و مفرده، ۴۰ نوع عصاره و ۱۵ نوع اسانس می باشد.
این شرکت عضو انجمن کیفیت ایران بوده و موفق به اخذ استاندارد ISO9001 گردیده است.

چرا انتخاب ما

7 روزهفته، 24 ساعته

تحویل سریع

امکان پرداخت در محل

سبد خرید